Twoje dziecko nie chce spać? Wypróbuj misie szumisie!

0

Dzieci bardzo często miewają problemy ze snem. Nagłe pobudki spowodowane mokrą pieluszką bądź niewygodna pozycja, powodów może być wiele, jednak dla rodzica zaradzenie temu jest istnym wyzwaniem. W takiej sytuacji przyda się każda pomoc i każdy sposób. W tym celu na szczęście powstało kilka sprytnych akcesoriów, które mogą stać się wybawieniem dla rodziców oraz pomocą, by dziecko spokojnie zasnęło.

Pluszaki pomagają maluchom w zasypianiu

Mowa oczywiście o pluszakach, potrafiących zdziałać cuda jeśli chodzi o uspokojenie dziecka. Rodzice sięgają po wiele różnych metod, w tym także zawierają się różnego rodzaju bujaczki, specjalne pozytywki, mające na celu uspokoić. Jednak to nie zawsze działa. Obecność pluszowego misia, powoduje u dziecka poczucie bezpieczeństwa. Ma ono się do kogo przytulić, ponadto czuje, że coś przyjemnego w dotyku jest blisko niego. A gdyby tak skorzystać z jeszcze skuteczniejszych zabawek?

Misie, które szumią i uspokajają Twoje dziecko przed snem

Taką niewątpliwie jest szumiący miś, będący idealnym połączeniem dźwiękowego i dotykowego uspokajacza dla dziecka. W ten sposób jako rodzic ograniczysz ilość niepokojących odgłosów z zewnątrz, które powodują, że dziecko mogłoby się obudzić. W końcu to właśnie najczęstszy powód. Głośny samochód przejeżdżający ulicą, nagłe szczekanie psa czy inne tego typu głośne dźwięki. Korzystając z misia, który delikatnie szumi i uspokaja. Emituje ona z reguły do 5 rodzajów kojących dźwięków i nazywa się je potocznie szumisie misie.

Fenomenalna pomoc w zasypianiu

To niewiarygodne jak bardzo może to pomóc w zasypianiu. Ponadto nie musisz się martwić – takie pluszaki wykonane są z największą starannością. Są pokryte bezpiecznym w pełni sprawdzonym materiałem pluszowym, który jest miły w dotyku i sprawia, że dziecko poczuje prawdziwy komfort podczas zasypiania. Taki miś to idealne rozwiązanie oraz alternatywa dla pozytywek, które nieraz nie spełniają swojego zadania. Natężenie szumiącego misia nie przekracza 60 dB, dzięki czemu jest o wiele lepszy niż często irytujące i kłujące w uszy pozytywki.

Najlepsze i bezpieczne misie dla Twojego malucha

Jeśli szukasz idealnego miejsca do kupienia takich misiów to zdecydowanie powinieneś sprawdzić bogatą ofertę różnokolorowych szumiących pluszaków na hoplano.com. Dobierzesz maskotkę w odpowiednim stylu, tak, że będzie odpowiadała Twojemu niemowlakowi. Bez obaw możesz jej używać od pierwszych lat życia. Sam sprawdź i zobacz jak pięknie wykonane są misie, które spełnią podwójną rolę. To pewne, że gdy Twoje dziecko przyzwyczai się do takiego pluszaka zacznie zasypiać szybko dobrym, błogim i spokojnym snem. Sprawdź ofertę! Wybierz misia dla Twojego maleństwa!

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź