Niebanalny prezent na Komunię – czy dziś to możliwe?

0

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami? Dla rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, cioć, wujków i stryjków nadchodzi wielkie poszukiwanie prezentów. Jeśli zależy Ci na tym, by podarować coś wyjątkowego, co zostanie z dzieckiem na wiele lat i stanie się wspaniałą pamiątką, podaruj coś od serca.

Niebanalny prezent komunijny to podarunek od serca

Czy przyszło Ci do głowy podarowanie dziecku koperty z banknotami? Z okazji Pierwszej Komunii Świętej podarunki, ich wartość oraz styl głównie zależą od tradycji rodzinnych, regionu i aktualnej sytuacji finansowej zaproszonych. Nawet, jeżeli zdecydujesz się do koperty z kartką włożyć banknot, warto pomyśleć nad dodatkowym przedmiotem, który stanie się dla dziecka wyjątkową, docenioną pamiątką. Dzień Pierwszej Komunii dla dziecka jest pełen emocji, zwariowany, mijający bardzo szybko i nie sposób wszystkiego zapamiętać. Pięknym prezentem może być samodzielnie stworzony album komunijny.

Jak podarować coś wyjątkowego w dniu Pierwszej Komunii Świętej?

Podarowanie pamiątki w postaci albumu ze zdjęciami komunijnymi może być doskonałą formą przeżycia tego dnia i pokazania dziecku uroczystości z zupełnie innej perspektywy, z ujęcia obserwatora. Dziecko nie będzie w stanie zauważyć i zapamiętać każdego szczegółu, dlatego zdjęcia, zebrane w nowoczesny, ciekawy, wysokiej klasy album staną się pamiątką, do której z chęcią będzie wracało. Za miesiąc, za rok i wtedy, gdy będzie dorosłe. Album komunijny można stworzyć ze zdjęć, wykonanych samodzielnie lub zastosować do niego fotografie, wykonane przez profesjonalistę. Wybierając format, rodzaj oprawy, dodatki na stronach można stworzyć indywidualnie dopasowany prezent w stylu, który spodoba się obdarowanemu.

Prezent na Komunię powinien zachwycać

Efektowny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej powinien prezentować się okazale i wykazywać funkcjonalnością. Wręczając kwiaty i czekoladki jako dodatek do prezentu z pewnością masz poczucie nietrwałości, a dziecko, które otrzymuje ich wiele nawet nie rozróżnia i nie zapamiętuje, który upominek pochodzi od konkretnego bliskiego. Z albumem jest inaczej. Prezent, który się wyróżnia to podarunek o wyjątkowym znaczeniu dla dziecka. Możesz osobiście wpłynąć na to, by dzień pierwszokomunijny był dla dziecka wyjątkowy. Jeśli zależy Ci na tym, by w dniu Pierwszej Komunii podarować namacalny prezent (album zostałby stworzony po uroczystości, z wykorzystaniem zdjęć, zrobionych tego dnia) możesz podarować bon upominkowy do samodzielnego zrealizowania albumu. To również może być dla dziecka frajda. Twoje zdjęcia i Jego wkład w wybór formy albumu? To brzmi ciekawie.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź