Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem fotelika samochodowego dla dziecka

0

Fotelik samochodowy to zdecydowanie niezbędne wyposażenia auta rodziców, z którymi podróżuje mały pasażer. Bez fotelika nie jest możliwy transport malucha w samochodzie. Zapewnia on dziecku przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również komfort oraz spokój rodzica. Na rynku jest wiele rodzajów fotelików. Dlaczego warto zainwestować w fotelik Maxi Cosi Pebble?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie fotelika samochodowego?

Ze względu na bezpieczeństwo, jakie zapewnia fotelik samochodowy, powinniśmy wybierać wśród najlepszych produktów tego typu. Jest to bardzo ważne nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale i wygody dziecka. Jednym z podstawowych czynników przy wyborze fotelika jest kwestia masy ciała oraz wiek dziecka. Fotelik samochodowy nie może być ani za mały, ani za duży. Model Maxi Cosi Pebble jest dostosowany dla dzieci do 12 miesiąca życia oraz posiada standardy normy l-Size. W foteliku tego typu można przewozić dziecko o wagi do 2,5 kg. Jest to niezbędne wyposażenie Twojego samochodu w pierwszych dwóch latach po urodzeniu dziecka.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pebble – idealny model dla Twojego dziecka?

Maksymalne bezpieczeństwo i komfort dziecka to podstawa przy wyborze fotelika samochodowego. Maxi Cosi Pebble spełnia wszystkie oczekiwania młodego rodzica. Możliwość montowania go na bazie Izofix lub za pomocą pasów bezpieczeństwa sprawia, że fotelik zapewnia wszystkie normy pozwalające na jego użytkowanie w pojeździe. Posiada 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, których zapięcie jest bardzo proste. W ofercie babyhit zawarte są dwa rodzaje fotelików Maxi Cosi Pebble. Wersja standardowa Pro I-Size oraz wersja 2w1 dodatkowo zawierający bazę FamilyFix3.

Wielofunkcyjność fotelika Maxi Cosi Pebble

Możliwość zmian i regulacji fotelika to cecha korzystna dla początkujących rodziców. Fotelik Maxi Cosi Pebble posiada praktyczny system easy-in utrzymujący pasy w pozycji otwartej. Pełne bezpieczeństwo malucha zapewnia zagłówek z regulacją wysokości oraz system ochrony bocznej. Oprócz tego fotelik posiada dodatkową wkładkę baby hugg w celu zapewnienie komfortu niemowlaka. Plusem wkładki jest jej możliwość wyjęcia, gdy maluszek podrośnie. Fotelik Maxi Cosi Pebble posiada wiele funkcji, a w tym wszystkim jest prosty i łatwy w obsłudze. Jeżeli szukasz idealnego fotelika samochodowego, ten model spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź