Prezent na komunię dla chłopca – jaką pamiątkę wybrać?

0

Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka – ten ważny sakrmanet umacnia wiarę i pozwala pełnoprawnie uczestniczyć w mszy świętej. Uroczystości przyjęcia pierwszej komunii świętej jest dużym świętem dla całej rodziny – rodzice dziecka przygotowują przyjęcie z okazji tego ważnego dnia. Otrzymując zaproszenie na komunię, goście często stają przed pytaniem – jaki prezent na komunię wybrać? Szczególnie trudnym zadaniem jest wybranie odpowiedniej pamiątki komunii dla chłopca. Warto wręczyć dziecku upominek, który będzie jednocześnie piękną, sentymentalną pamiątką, jak i praktycznym prezentem, który będzie uszczęśliwiał dziecko na co dzień. 

Prezent dopasowany do chłopca

Szukając prezentu na pierwszą komunię świętą dla chłopca, warto zastanowić się nad jego upodobaniami – hobbym, czy sposobie spędzania wolnego czas. Być może chłopiec marzy o konkretnej rzeczy, która sprawiłaby mu radość? Warto pokierować się preferencjami dziecka, dzięki czemu prezent sprawi mu wyjątkową radość. Ciekawym pomysłem są figurki w kształcie samochodu lub helikoptera z indywidualnym grawerunkiem np. z imieniem i datą przyjęcia pierwszej komunii świętej, które świetnie połączą praktyczny prezent z piękną, sentymentalną pamiątką. Warto również wspierać pasje dziecka – piłka do gry, czy akcesoria do gry na instrumencie z pewnością zachwycą młodego pasjonata i sprawią, że prezent na komunię sprawi mu prawdziwą radość.

Medalik – ponadczasowy prezent

Medalik jest tradycyjnym, ponadczasowym prezentem, który świetnie sprawdzi się na komunię. Wybierając medalik na pamiątkę pierwszej komunii świętej dla chłopca, warto postawić na proste, klasyczne wzory, które z pewnością przypadną do gustu dorastającemu młodzieńcowi. Medalik jest prezentem, który będzie towarzyszył chłopcu przez wiele lat – warto postawić na wysokiej jakości materiały i wykonanie pamiątki, tak, aby zachował swój piękny wygląd przez długi czas.

Najczęściej wybieranymi surowcami do produkcji medalików są złoto i srebro – warto zweryfikować wysoką klasę materiałów cechą urzędu probierczego, która powinna być umieszczona zarówno na medaliku, jak i na łańcuszku. W sklepie Alechrzest.pl znajdą państwo duży wybór medalików z możliwością wykonania personalizowanego grawerunku naniesionego metodą laserową, która wyróżnia się wyjątkową precyzją i trwałością. Medalik jest prezentem wręczanym najczęściej przez najbliższą rodzinę – babcię, dziadka, lub rodziców chrzestnych.

Pamiątkowe obrazki

Świetnym pomysłem na wyjątkowy, pamiątkowy prezent, który będzie długoletnią pamiątką są drewniane obrazki z wizerunkami postaci z biblii. Na obrazkach znajduje się metalowa blaszka pokryta warstwą srebra wysokiej jakości, dzięki czemu wyróżnia się swoim wyjątkowym blaskiem. Na drewnianej części obrazka mogą państwo umieścić personalizowany grawerunek, który sprawi, że obrazek stanie się wyjątkową i indywidualną pamiątką. Na stronie Alechrzest.pl znajdą państwo duży wybór obrazków na komunię dla chłopca, a prosty i intuicyjny edytor sprawi, że z łatwością stworzą państwo swój projekt. 

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź