Nosidło dla śpiącego dziecka

0

Z dekady na dekadę widać, jak bardzo zmienia się rodzicielstwo. Kiedyś chłodny chów, dzisiaj bliskość i poświęcenie mnóstwa czasu. Każde pokolenie ma swoje zasady i dobrze, że wszystko się zmienia, a opieka nad dziećmi jest coraz bardziej świadoma. Niezależnie jednak od modelu wychowawczego, wciąż szukamy rozwiązań, które mogą ułatwiać nam życie. Jednym z nich całą pewnością jest nosidło iZi Transfer. To łatwe i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu przetransportujesz swojego maluszka z wózka do fotelika i na odwrót.

nosidło dla śpiącego dziecka

Chociaż nie zawsze tego chcemy, większość z nas żyje dzisiaj w nieustającym pędzie. Pojawienie się dziecka nie zawsze umożliwia zwolnienie tempa – niektórzy natomiast powiedzą, że prawdziwe szaleństwo zaczyna się wraz z jego narodzinami. Jeśli więc możemy jakoś ułatwić sobie życie, nie narażając tym samym dziecka na żadne niebezpieczeństwo, naprawdę chętnie to robimy. Z myślą o multizadaniowych rodzicach powstało specjalne nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe. Doceni je każdy, komu maluszek kiedyś zasnął na zakupach lub w samochodzie.

Nosidło do fotelika

Nosidło dla dziecka BeSafe Izi Transfer

Nosidło dla dziecka BeSafe iZi Transfer to praktyczne rozwiązanie, które umożliwi przeniesienie śpiącego maluszka z samochodu do wózka. Bez ryzyka wyrywania ze snu, z utrzymaniem wygodnej dla niego pozycji. To jedyny taki produkt na rynku, który wspiera naturalny kształt dziecka w czasie drzemki. Przeznaczone jest dla maluszków od chwili do narodzin (wzrost od 56 cm) do ok. 6 miesiąca życia (maksymalna waga dziecka – 9 kg). Co powinieneś o nim wiedzieć?

nosidło dla śpiącego dziecka

Nosidełko dla dziecka BeSafe iZi Transfer to przede wszystkim niesamowite wsparcie podczas przemieszczania się z maluszkiem. Każdy rodzic, który kiedyś stanął przed dylematem, czy budzić swoją pociechę, czy raczej pozwolić mu się wyspać w mało naturalnej pozycji, szybko je doceni. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się podczas przenoszenia dziecka w niemal każdej codziennej sytuacji – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Najważniejsze jest natomiast to, że nie trzeba go wtedy budzić.

Nosidło do fotelika

Warto wiedzieć, że nosidło dla śpiącego dziecka zostało zaprojektowane we współpracy z fizjoterapeutami. Rodzice zyskują więc pewność, że jego projekt pozwala na dostosowanie się do ciała maluszka i wspiera jego naturalny kształt. Zastosowane w nim dodatkowe wypełnienie w okolicach główki daje jej dodatkowe wsparcie i zapewnia komfort w czasie przenoszenia. Nosidło iZi Transfer pozostaje idealnie dopasowane. Maluszek nie budzi się, bo czuje się odpowiednio otulony, a jego pozycja głowy nie jest zmieniana.

Nosidełko dla dziecka

Należy podkreślić, że nosidło dla dziecka BeSafe iZi Transfer zostało dokładnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa. Producent zadbał o przeprowadzenie obszernych testów wytrzymałościowych, by wybrać najodpowiedniejszy materiał. Przeszło również test na upuszczenie i posiada pozytywną ocenę bezpieczeństwa wydaną przez TÜV. Nosidło do fotelika nie koliduje z jego uprzężą, jest mocne i cienkie jednocześnie, więc można prawidłowo zapiąć uprząż i dociągnąć ją.

Nosidełko dla dziecka

Największą zaletą jest dopasowanie do potrzeb zarówno dziecka, jak i rodzica. Nowe nosidełko dla noworodka od marki BeSafe łączy w sobie najlepsze materiały – pochłaniający wilgoć TENCEL™, siatkę, len i bawełnę. Zostało przetestowane pod kątem oddychalności z zachowaniem standardów dotyczących materacy. Jest bardzo lekkie i nie stanowi żadnego problemu przy przenoszeniu. Nosidło dla śpiącego dziecka zostało wyposażone w miękki i bardzo elastyczny uchwyt, który podnosi komfort noszenia w nim maluszka.

Nosidełko dla dziecka

Jeśli więc szukasz wsparcia w codziennych czynnościach, nosidełko dla noworodka BeSafe iZi Transfer będzie rozwiązaniem w sam raz dla ciebie. Sprawdzi się podczas zakupów, wypadów do dziadków czy codziennych spacerów. To nieocenione wsparcie dla młodych rodziców.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź