Barbie na swych włościach

0

Barbie jest z nami już od ponad półwiecza. Mimo upływu lat wciąż wyróżnia się urodą i modnym stylem. Znana jest również z aktywnego trybu życia. Lubi się przemieszczać różowym pikapem i zwiedzać różnorodne krainy. Po długich eskapadach jednak wraca w domowe pielesze, by zregenerować siły i ugościć swoje najlepsze przyjaciółki. W jakich rezydencjach lubi przebywać?

Domki dla lalki Barbie

Nasza lalka przykłada dużą wagę do swego ubioru. Na specjalne okazje przywdziewa olśniewające kreacje, a na bardziej niezobowiązujące spotkania zakłada gustowne, ale często także sportowe przyodzienie. Z równie dużą dbałością Barbie podchodzi do aranżowania domu. Oczywiście nie robi tego sama, bo pomagają jej dziewczynki, lubiące w kreatywny sposób spędzać czas. Z uwagą przyglądają się dorosłym i wsłuchują w to, co mówią. Następnie podczas zabawy wcielają się w rozmaite role. Pomocne to jest – nawiasem mówiąc – w dalszym życiu. 

Tymczasem dzieci, bawiąc się lalkami, odgrywają scenariusze. Zajmują się na przykład dbaniem o wystrój pomieszczeń w domku dla lalek. Ten zaś zwykle odznacza się dużą wiernością oryginalnym, dużym budowlom. Dopieszczone są więc najmniejsze szczegóły. Znajdziemy w tych domkach więc szafki z szufladami, a nawet lustra. W nich to Barbie przygląda się swemu odbiciu, także wówczas, gdy szykuje się do przyjęcia w swych progach koleżanek.

Z myślą o przyjęciu od rana przyrządza w kuchni smakołyki. Wcześniej Ken wysprzątał dom. A było to nie lada wyzwanie, gdyż domek jest dwupiętrowy. Poza tym należało zrobić porządek na balkonie. Barbie wspólnie z gośćmi spędzą miło czas. Najpierw uraczą się tortem, skosztują kawy, a na koniec usiądą wygodnie na górze, by podziwiać rozległe okolice. Dostrzegą rysujący się w oddali szczyt górski. Laleczka oznajmi przyjaciółkom, że następnego dnia właśnie tam się udadzą terenowym wozem.

Dziewczynka z pewnością wymyśli wiele historyjek, które odegra w mniejszym czy większym domku dla Barbie. Jedne produkty są skromniejsze, choć wciąż urodziwe i dają wiele możliwości aranżacyjnych. Drugie przypominają bardziej miniaturowe pałace. Patrząc na nie, odnosi się wrażenie, że kryją się w nich piękne komnaty, w których przebywa księżniczka czekającego na swego księcia…

Domki dla lalek Barbie oraz domki drewniane dostępne na sklepie Królestwa Dzieci są świetnym pomysłem na dzień dziecka czy inną okoliczność. Gwarantujemy, że Twoja pociecha będzie świetnie spędzać czas ze swoimi ulubionymi lalkami, które będą mogły zamieszkać w wymarzonym domku.

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź